داستان ما از کجا شروع شد؟

توی زندگی همه ما آدما یه نقطه‌ای وجود داره که از اونجا به بعد تازه میفتی توی مسیری که همیشه دوست داشتی و میتونی روز به روز جلوتر بری و به خواسته‌هات برسی. این همون نقطه‌ای هست که دوست داری راه رو به بقیه هم نشون بدی و اونارو همراه خودت کنی. واسه ما هم این دوره از لحظه اتمام کارمندی و پایان حکومت ساعت کاری 9 تا 5 شروع شد. قصه ما 4 بخش مختلف داره که یه برش از هرکدوم رو این پایین میتونی بخونی. 

کارمندی

احتمالا همه ما این دوران رو تجربه کردیم یا داریم می‌کنیم. 3 سال کارمندی در دفاتر معماری و فنی ماحصل سال‌ها تلاش در دانشگاه و مدرسه بود که خیلی فاصله داشت با چیزی که فکر می‌کردیم و غیر از محیط کار جمعی و همکارای خوب نکته مثبت دیگه‌ای جز گذر عمر نداشت.

سایت فریلنسر 

آشنایی با سایت فریلنسر در دوران کارمندی اولین جرقه‌های رشد و پیشرفت رو زد برای ما. لذت برنده شدن تو اولین مسابقه 100دلاری که با نصف حقوق 1 ماه کارمندی برابری می‌کرد در صورتی که فقط 2 روز وقت گرفته بود نه 1 ماه کامل با هشت ساعت کار روزانه! 

یودمی

بعد از مدتی سایت فریلنسر ما رو از کارمندی جدا کرد و زمان بیشتری برای فعالیت روی پروژه‌های شخصی و کار با سایت‌های خارجی دیگه به ما داد که در این بین آشنایی با سایت یودمی(بزرگترین وبسایت فروش آموزش) اتفاق مثبت دیگه‌ای بود که یک راه درآمد جدید برای ما شد. فروش پک آموزشی 2 ساعته که بعد از مدتی هرروز به خریداراش اضافه میشد چراغ راه ما بود برای ادامه فعالیت و پیدا کردن راه‌های بازاریابی بهتر و بیشتر از اون.

لینکدین پروژه خارجی

در آخر با تجربه‌ای که از کار با کارفرماهای خارجی و رقابت با بقیه بدست آوردیم فعالیت جدی تر در لینکدین رو استارت زدیم و به اولین پروژه‌های خارجی مستقیم از کارفرما رسیدیم تا دیگه کارمزدی هم به سایت‌های واسط ندیم. البته این وسط تجربه‌های منفی هم داشتیم که باعث شدن دیگه این اتفاق نیفته.

ما اینجاییم تا به کمک هم این مسیر رو باز کنیم برای همه کسایی که دوست دارن برای اهداف و رویاهای خودشون کار کنند.

 به خانواده دورکارایران خوش اومدین!